OBCHODNÍ PODMÍNKY

PRODEJ TRVALEK A NAŠE OBCHODNÍ PODMÍNKY

Obchodní a dodací podmínky
- ceny rostlin jsou uvedeny včetně DPH 15%.

- veškeré zboží je dodáváno firmou Trvalková školka Florianus - Jana Charvátová, se sídlem Nepomucká 1023/7, Praha 5 , 150 00, IČO: 87197677. Provozovna pro produkci rostlin je v Jindřichově Hradci.

- objednávky jsou vyřizovány dle pořadí ve kterém byly přijmuty - nejpozději do 1 měsíce od doručení Vaší objednávky, případně dle uvedených termínů na úvodní stránce. V průběhu expedice rostlin se může stát, že některé objednané rostliny nedodáme z důvodu úhynu, případně nedostatečného vývoje. Prosíme předem o pochopení, jedná se o živý organismus.

- poštovné a balné činí 159 Kč ( v ČR ) - rostliny zasíláme na dobírku doručovací službou DPD (s dodáním větš. do 24 -48 hodin od podání balíku). Balík obsahuje maximálně 24 ks rostlin při velikosti kontejneru K9. Při větších velikostech kontejnerů se počet adekvátně snižuje. V případě většího množství jsme nuceni odeslat objednané rostliny v několika dalších balíčcích. S tím však souvisí i další poštovné ( 90,-Kč za každý další balíček).

- v případě objednávky ze Slovenské republiky, připočítáváme poštovné + dobírku v ceně 350,-Kč, za každý další balík pak 150 ks.

- rostliny je možné také vyzvednout osobně v našem zahradnictví - zde získáte slevu 10 % na rostliny objednané přes e-shop

- DÁRKOVÉ POUKAZY V HODNOTĚ 300, 500, 700 A 1000 Kč zasíláme v obálce jako obyčejný dopis, poštovné neúčtujeme ( v eshopu Vám automaticky naskočí poštovné 159 Kč, to se ale netýká poukázek, ale rostlin, nebude vám tedy účtováno).

- zasíláme vitální a zdravé rostliny, z nichž je většina v květináčích o minimální velikosti alespoň 8 × 8 x 9 cm a větších - až 2 litr - dle vzrůstnosti druhu ( u slabších rostlin zdarma přidáme jednu navíc).

- všechny trvalky zimujeme v přirozených přírodních podmínek v ČR - naše školka sídlí konkrétně v nadmořské výšce 475 m.n.m

- objednávky přijaté prostřednictvím internetového obchodu - www.florianus.cz - jsou závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními a dodacími podmínkami a že s nimi souhlasí.

- reklamace: v případě reklamace nás kontaktujte na naší e-mailové adrese eshop.florianus@email.cz nebo telefonu 607 800 424 .

- dojde-li k úhynu rostlin do 2 dnů od doručení z důvodů prokazatelně způsobených dodavatelem, má zákazník nárok (po předložení dokladu o zaplacení) na náhradní rostliny nebo finanční vyrovnání.

- pokud dojde k záměně druhu či odrůdy, má zákazník nárok na výměnu rostliny.

- provozovatel internetového obchodu - Trvalková školka Florianus -www.florianus.cz se zavazuje, že Vaše osobní údaje neposkytne třetí straně.

- ! rady po doručení rostlin : při převzetí balík s rostlinami ihned rozbalte a zkontrolujte stav doručených rostlin pro případnou reklamaci u dopravce ( vysypané a poškozené rostliny při nespravném doručení a pod.)..Pokud jsou rostliny v pořádku, nechte trvalky alespoň 1 den adaptovat (polostinné nebo stinné místo), poté je vysaďte na připravené místo. Kontejnerované trvalky zalijte pouze pokud je bal suchý, nepřemokřujte.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info